Her Site Burada

AnasayfaGaleriSSSAramaye ListesiKayt OlGiri yap

Payla | 

Online Alışverişin Yeni Adı

nceki balk Sonraki balk Aaa gitmek 
YazarMesaj
bazkriz
Yardmc ye
Yardmc ye

Erkek Mesaj Says : 285
Ya : 27
Kayt tarihi : 26/04/17

MesajKonu: Online Alışverişin Yeni Adı   Ptsi Kas. 06, 2017 2:22 pm

2015 yılında kurulan ve dünyanın en büyük alışveriş sitelerinden olan amazon, online alışveriş yapmak isteyen kullanıcıların bütün ihtiyaçlarını karşılıyor.

Neler Sipariş Verilebilir
Firma, Türk kullanıcılarının daha kolay sipariş verebilmesi için, tüm dili Türkçe olan Amazon Türkiye adında bir site kurarak, Türkiye'de bulunmayan malların kolay ve en uygun fiyata teminini sağlıyor. Sitede elektronik cihazlar ( laptop, kulaklık, cep telefonu vb. ), her yaşa uygun oyuncaklar, oyun konsolu ve oyunları, sağlık ürünleri ( dijital dereceler, diyet ürünleri, besin takviyeleri vb. ), ev ve mutfak gereçleri, en popüler film ve müzik CD'leri, en iyi markaların kozmetik ürünleri, kitap ve resimler gibi sanatsal içerikli materyaller bulunuyor.

Sistemin Çalışması
Siteye üye olunduktan sonra (üyelik ücreti alınmıyor ), istenilen malzeme seçiliyor ve linki, link alanına kopya ediliyor. Daha sonra hemen al veya sepet ekle tercihi yapılıyor, alışverişi tamamla yazısına basılarak özellik ve adet seçiliyor, site ürünün kargosunu hesaplıyor ve ekranda beliriyor. 3 taksit, kredi kardı veya havale ile ücret ödendikten sonra işlem tamamlanıyor ve açık siparişler bölümünden sipariş durumu takip edilebiliyor.
https://www.amazonpaketim.com/
Sayfa bana dn Aaa gitmek
Kullanc profilini gr

Online Alışverişin Yeni Adı
nceki balk Sonraki balk Sayfa bana dn 
1 sayfadaki 1 sayfas
 Similar topics
-
» Trkiyede Online Pk Cz Event Pvp Serveri Heycann highclasstr Yaayn 3 Yldr Online Olan Bu Servere Hepinizi Bekleriz..p..88.255.173.44
» AKARA Clan Sralamas
» YEN 9.SINIF FZK PRORAMI DEVREDE
» YK'ten Katsayya Kar Yeni Forml
» Magic PoP Card(yeni kumar sistemi)

Bu forumun msaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Her Site Burada :: Siteni Tant :: .com,net vb. Uzantl Siteni Tant-
Buraya gein:  
forum kurmak | Bilgi | Dinler | © phpBB | Bedava yardmlama forumu | Suistimal gstermek | Bir blog yaratn